Névadó Történet Osztályok Tanárok Tudnivalók Galériák Videók Hivatkozások Alapítvány Szabályzatok Szervezeti és Működési Szabályzat Pedagógiai Program Házirend Kapcsolat
 
 
 
 
1. évfolyam  |  2. évfolyam  |  3. évfolyam  |  4. évfolyam  |  5. évfolyam
6. évfolyam  |  7. évfolyam  |  8. évfolyam


5. A osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Tóth Kálmán-Baffia Tamás


Beke Mihály
Czírjék Brigitta
Czirjék Tamás
Dikán Szabolcs Ákos
Dzvonyár Lili
Erdőssy Dorottya
Faragó Boglárka Ildikó
Fazekas Ádám
Fazekas Marcell
Fedor Boglárka
Fodor Mia Patrícia
Hajdu Mátyás
Gjuraj Milosa
Gönczi Bálint
Gurbai Tamás Levente
György Zsombor
Handl Gergely
Kovácsi Sára Kata
Krautwurst Panna
Liebe Vanessza
Pózmán Réka Diána
Ruisz Balázs
Strohmayer Patrik
Zele Anna


5. B osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Rimai Csabáné-Gebri Gáborné

Agnecz Péter
Babai Laura
Babai Máté
Bárdosi Bálint Dániel
Csuhai Dorina
Demeter Zsombor Attila
Dobos János
Gergely Lili
Gulyás Eszter
Jenei Szabolcs
Kaló Zalán
Kovács Bence
Kovácsi Tamara
Lucsányi Gergely
Nyáry Ádám
Pál Orsolya Zselyke
Petromán Krisztián
Pintér Abigél
Szabó Ramóna
Szabó Réka Emese
Szeverényi Sára Etelka
Szlovicsák Emese
Taskovics Natasa
Temesvári Zétény
Zatloka Csenge Kinga



6. A osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Dr.Máthéné Jassó Anikó-Valentinné Hedvich Beatrix

Bagi Napsugár
Dávid Melánia
Fodor Virág
Gáspár Alexandra
Háda Gergely
Hegedűs Zsófia
Horváth János Márk
Katona Kende
Kocsis Virág
Kontrás Imre Gábor
Kovács Tekla
Kreiter Csanád
Lakatos Dávid Elek
Mertlik Nóra
Nagy János
Nagy Mercédesz
Sajben Szonja
Sulyok Eszter
Szálteleki Anasztázia
Tóth Péter
Vámosi Kevin



6. B osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Pappné Oláh Tünde- Takács Péter Pálné

Antal Gergely
Beke István
Berecz Bianka
Búcsú Péter
Chang Ruo Yi
Czakó Valentina Mercédesz
Harrer Liliánna Hegedűs Petra
Helembai Ádám
Kalják Benedek
Kapuszta Dániel
Nagy Aletta Eszter
Nemes Viktória
Rimai Máté
Simon Attila
Sulyok András
Szén Lilianna
Sztojka Emília
Szunyogh Bence
Taskovics Ádám
Tymcsák Levente
Urr Boglárka
Varga Márk
Vargha Benjámin


7. A osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Erdélyi Andrea-Galambosné Varga Szilvia

Csermák Julianna
Erdőssy Dániel
Hegedűs Ádám
Jakab Gábor
Kiss Roland Bátor
Kozák Elizabet
Krautwurtz Bence
Molnár-Farkas Dorina
Mogyorósi Anna
Movik Imola
Nagy Adrián
Oláh Dávid Kristóf
Pál Valentina
Strohmayer József
Szekeres Barbara
Várnagy Mária
Zele Csenge




7. B oszt

Osztályfőnök(ök) neve(i): Péter Anikó

Árvai Bálint
Balaskó Dávid András
Csikós-Nagy Lili
Csóti Margaréta
Gergely Botond
Gőbel Krisztina Eszter
Gulyás Vivien
Kara Zsófia
Kigyósi Dávid Hunor
Kollmann Péter Tibor
Kovács Kornél Elemér
Nádas Dorka
Pál Sarolta
Petromán Balázs
Pintér Boldizsár
Sovcsik Laura
Szenics Ádám
Szlovicsák Benedek
Toldi Sándor
Tóth Barnabás
Witthalm Kevin
Zudor Marcell
Zwirn Dorottya


8. A osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Szász Ildikó - Pápay Dorottya

Antalovits Krisztián
Baffia Borka
Barna Zoé
Farkas Tamás
Fejes Ádám
Ficzere Anna
Gereben Csenge
Gesch Dániel
Heveli Máté
Imre Bence
Juhos Márk
Lenhardt Bálint Csaba
Magyari Zoltán
Nagy Bence
Nemes Nóra
Pilák Bálint
Sárközi Mercédesz
Strobl Noémi
Szabó Bence
Tarján Gergely
Timkó Réka
Tóth Brigitta
Varga Bence
Zsámboki Erik


8. B osztály

Osztályfőnök(ök) neve(i): Molnárné Romhányi Krisztina - Lakatos Mihály

Bardosi Dorka
Bertalan Árpád
Buzsáki Bodza
Dóka Marcell
Erdei Csillag
Hajgató Brigitta
Jenei Eszter
Kárpáti Erik
Koltai Laura
Kovács Dorina
Marosvölgyi Panna
Máté Alex
Mészáros Bence
Movik Emese
Nagy Ákos
Németh Réka
Pan Yuqing
Rácz Alex
Schleer Vilmos
Szabó Balázs Richárd
Szombati Lili
Zsiga Zoé
e-Ellenörző


Alapítvány

Felajánlás

Adószám: 19663021-1-42



Különös közzétételi lista

Különös közzétételi lista



Dokumentumok

Letöltés



Kapcsolat, elérhetőség

Kada Mihály Általános Iskola
1103. Budapest Kada utca 27-29.
Tel.: 262-0177