Pedagógusok

Név Szak E-mail cím
Kerekes Barna Testnevelési Egyetem mentortanár

testnevelő tanár

Madarné Bere Marianna  intézményvezető - helyettes, tanító Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Pappné Oláh Tünde testnevelő, tánc- és dráma tanár Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Ringlerné Szász Ildikó tanító, angol tanár Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Szabó Kamilla
Valentinné Hedvich Beatrix intézményvezető - helyettes, olasz tanár  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Óraadó kollégák

Orosz Marianna napközivezető
Törökné Kis Gyöngyi napközivezető

Az egyéni fogadóórákra telefonos egyeztetés után kerülhet sor. Kérjük, hívják az iskola telefonszámát: 262 01 77